Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Zmiany w świecie komputerów

KomputeryŚwiat komputerów - zmiany

Niektórzy z nas pamiętają, jak wyglądały pierwsze komputery, a gdy dziś porównamy ich wielkości z notebookami o średnicy 10 cali, wydaje się nam, że w ciągu tych kilkunastu lat świat, a dokładniej postęp technologiczny, zrobił ogromny krok do przodu.

Nie oznacza to jednak, że branża komputerowa przestanie nas zaskakiwać, wręcz przeciwnie. Stale pojawiają się coraz to nowe modele tych wspaniałych urządzeń, pokazując nam, że komputer może być stale lepszy i lepszy. Wiele uwagi poświęca się dziś monitorom. Acer, znany producent sprzętu komputerowego, promuje obecnie swój nowy produkt, a mianowicie innowacyjny, dotykowy monitor z matrycą VA.

Ekran ma przekątną o wartości ponad 21 cali, a wyświetlacz jest w stanie obsługiwać nawet do dziesięciu miejsc dotyku w jednej chwili. Matryca ekranu posiada kąty widzenia po prawie 180 stopni oraz reaguje już na poziomie 8 milisekund. Komputer od Acera będzie obsługiwał system Windows 8, który jest wręcz stworzony do ekranów dotykowych. Specjaliści prognozują, że innowacyjny monitor, objęty 2-letnią gwarancją przez firmę Acer, będzie prawdziwą perełką wśród tego typu produktów. Jego wartość oszacowana został na około 300 euro. Na uwagę zasługuje również nowy produkt firmy Dell, a mianowicie wysokiej klasy monitor o wysokiej rozdzielczości, wyposażony w matrycę LCD IPS o przekątnej 34 cali. Co ciekawe, rozdzielność tego urządzenia przekracza nawet wartość Full HD, co daje współczynnik obrazu w proporcji 21 do 9.

Specjaliści uważają jednak, że znacznie przyjaźniejsze dla oka są obrazy wyświetlane na monitorach o proporcji obrazu 16 do 10. Nową technologią w świecie komputerów jest również Leap Motion, promowana przez firmę HP. Producent wyposażył swoje produkty z linii Envy 17 w nowoczesne kontrolery ruchu z technologią Leap Motion i ma w planach rozszerzenie tego działania na inne komputery. Branża komputerowa z niecierpliwością czeka również na kolejną nowość, a mianowicie nowe złącze USB typu C. Co ciekawe, złącze to nie będzie kompatybilne z używanymi obecnie złączamy typu A oraz B. Pojawienie się nowego złącza przewiduje się na rok 2014. Ma być ono przygotowane do późniejszego zastosowania wstecznej kompatybilności, aby stać się rozwiązaniem wiodącym wśród portów USB.

 
Na czym polega zdrowe odżywianie?

Zdrowe odżywianieNie może to być kolejny, jednorazowy zryw. Jeśli zmienimy nasz styl życia, z pewnością odczujemy zmiany w ciele, umyśl

Komputer w życiu

KomputeryObecnie praktycznie nie można nowocześnie żyć bez komputera i Internetu. Owszem, wiele osób nie ma komputerów oraz nie korzysta regula


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl