Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Szkolenie dla pracowników - wyposażenie i wynajem sali szkoleniowej - Warszawa. Kraków

Wynajem sali szkoleniowejDuża konkurencja, oraz nieustająca pogoń za klientem zmusza pracodawców do ciągłego podnoszenia kwalifikacji swojej kadry.

W tym celu najtańszym rozwiązaniem jest organizacja grupowych szkoleń, podczas których najnowsze trendy w danej dziedzinie w krótkim czasie są przekazywane dużej ilości pracowników.

Wyposażenie sali szkoleniowej

Szkolenie można zorganizować samodzielnie na terenie firmy pod warunkiem, że posiadamy odpowiednio duże pomieszczenie, które jest wyposażone w:

 • sprzęt nagłaśniający, który umożliwi wykładowcy swobodne prowadzenie dialogu, zaś słuchaczom komfortowe przyswajanie wiedzy
 • rzutnik
 • tablicę
 • odpowiednią ilość stolików i krzeseł
 • komputer dla każdego uczestnika, oraz inne niezbędne narzędzia pracy
 • miejsce do przygotowania kawy i herbaty
 • toaletę w bliskim sąsiedztwie sali szkoleniowej
 • miejsce, w którym słuchacze będą mogli zjeść obiad.

Należy bowiem pamiętać, że każde szkolenie musi być zorganizowane zgodnie z obowiązującym prawem. Sala szkoleniowa powinna posiadać wygodne miejsca siedzące, metraż umożliwiający optymalne ustawienie stolików i swobodne przemieszczanie się po niej. Na każdy dzień szkoleniowy powyżej czterech godzin powinny przypadać dwie przerwy. Pierwsza krótka na kawę, herbatę i drugie śniadanie, oraz przerwa obiadowa około 30 min. Organizator jest zobowiązany do zapewnienia jednego ciepłego posiłku. W tym wypadku najlepiej zatrudnić firmę kateringową, która będzie dowozić obiady. Jeśli szkolenie jest organizowane dla osób spoza firmy należy im zapewnić miejsca parkingowe.

W przypadku gdy firma nie posiada odpowiedniego pomieszczenia, oraz sprzętu nie oznacza to, że jest skazana na wykupowanie drogich kursów organizowanych przez firmy zewnętrzne, których zakres szkolenia nie zawsze w stu procentach dopasowany jest do profilu działalności.

Wynajem sal

Doskonałym rozwiązaniem jest wówczas wynajem sali w centrum szkoleniowym, jednak należy dokładnie zapoznać się z ofertą. Większość takich firm oprócz udostępnienia sali za dodatkową opłatą zajmuję się organizacją szkoleń od podstaw.

Czy warto skorzystać z kompleksowej usługi? Zdecydowanie tak

Podpisując umowę na pełną obsługę naszego szkolenia nie musimy o nic się martwić. Najczęściej pracownicy centrum szkoleniowego rozpoczynają pracę dla nas już w momencie podpisania umowy:

 • udzielają informacji przyszłym słuchaczom
 • rejestrują uczestników
 • prowadzą listy obecności
 • udostępniają i obsługują w pełni wyposażoną salę szkoleniową
 • organizują katering
 • przygotowują odpowiednią ilość komputerów i innego sprzętu wynikającego z zakresu szkolenia
 • organizują miejsca parkingowe

Jednym słowem decydując się na współpracę z centrum szkoleniowym nie musimy się o nic martwić. Wbrew pozorom takie rozwiązanie jest dużo tańsze aniżeli przygotowanie szkolenia na własną rękę.

Po pierwsze nie musimy wypożyczać, lub dokupować sprzętu, oraz wyposażenia sali, nie dezorganizujemy pracy w swoje firmie, i nie tracimy cennego czasu.
Zawsze lepiej takie zadania pozostawić fachowcom, profesjonalnie przygotowane szkolenie bardzo dobrze świadczy o firmie, która je organizuje.

 
Szkolenia z umiejętności osobistych

Szkolenia z umiejętności osobistychSzkolenia z umiejętności osobistych. Każdy z nas marzy o t

Szkolenia z techniki sprzedaży

139Dla nowocześniejszego i bardziej efektywnego funkcjonowania firmy niezbędne jest wspomaganie sektora sprzedaży. W wiel

Szkolenie biznesowe kluczem do sukcesu

Szkolenie biznesoweZmotywowany pracownik, który czuje, że jest na właściwym miejscu wkłada ponad sto procent swoich możliwości w pracę, którą wykonuje.

Szkolenia i kursy sprzedażowe

Szkolenia sprzedażoweSzkolenia sprzedażowe są jednymi z najpopularniejszych w każdej branży. Z chęcią korzystają z nich handlowcy, osoby, zatrudnione

Szkolenie zamknięte - dobre rozwiązanie dla dużych firm

Szkolenie zamknięteSzkolenia zamknięte pozwalają na cięcie kosztów, a jednocześnie zapewniają dostosowanie się do szczegółowych potrzeb firmy. Tak w za

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...


  Rekrutacja na studia

  Rekrutacja to postępowanie kwalifikacyjne wśród kandydatów, mające na celu...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl