Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażoweSzkolenia sprzedażowe

Profesjonalne szkolenia sprzedażowe są znakomitą formą dokształcania personelu i wyposażania kadry w przydatne umiejętności. Szkolenia z zakresu techniki sprzedaży obejmują wiele modułów, pozwalających na lepsze poznanie technik sprzedaży jak i praw, rządzących samym procesem.

Na początku szkolenia, uczestnicy poznają proces sprzedaży od środka, poprzez wyszczególnieni jego etapów oraz poznanie mechanizmów, jakie przyczyniają się do dokonania zakupu.

W tym module bardzo ważne jest odwołanie się do psychologii. Ta dziedzina wiedzy pozwoli kursantom zrozumieć, jak działają mechanizmy zakupowe oraz na czym polegają zachowania konsumenckie. Kolejny moduł poświęcony jest już dokładniej samej sprzedaży i poszczególnym jej technikom. Rozpoczyna się od techniki bezpośredniej sprzedaży, przechodząc po kolei do innych, nowocześniejszych, takich jak sprzedaż z wykorzystaniem telefonu czy handel w Internecie.

Uczestnicy szkolenia nie tylko poznają techniki efektywnej sprzedaży, ale również zaznajamiają się z metodami zarządzania całym procesem oraz kierowaniem zespołem handlowym. W module, dotyczącym poszczególnych technik sprzedaży, sporo miejsca poświęca się również na pokreślenie ważności relacji z klientem. Uczestnicy dowiadują się, jak szybko i efektywnie nawiązywać relacje z odbiorcami oraz w jaki sposób je podtrzymywać.

W przydatną wiedzę wyposaża również część kursu poświęcona pracy z klientem strategicznym. Na szkoleniach poruszane są także tematy, związane z obsługą klienta w każdej technice sprzedaży. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych w handlu. Osoby, pracujące w branży sprzedażowej, z pewnością z chęcią będą uczestniczyły również w szkoleniach, z zakresu negocjacji. Na tego typu kursach uczestnicy poznają zarówno sam proces negocjacyjny jak i jego techniki. Pozwalają każdy proces negocjacji kończyć z wynikiem zadowalającym obie strony.

Takie szkolenia są bardzo cenne zarówno dla pracowników działu obsługi klient jak i dla kadry zarządzającej.

 
Szkolenia z umiejętności osobistych

Szkolenia z umiejętności osobistychSzkolenia z umiejętności osobistych. Każdy z nas marzy o t

Szkolenia z techniki sprzedaży

139Dla nowocześniejszego i bardziej efektywnego funkcjonowania firmy niezbędne jest wspomaganie sektora sprzedaży. W wiel

Szkolenie biznesowe kluczem do sukcesu

Szkolenie biznesoweZmotywowany pracownik, który czuje, że jest na właściwym miejscu wkłada ponad sto procent swoich możliwości w pracę, którą wykonuje.

Szkolenia i kursy sprzedażowe

Szkolenia sprzedażoweSzkolenia sprzedażowe są jednymi z najpopularniejszych w każdej branży. Z chęcią korzystają z nich handlowcy, osoby, zatrudnione

Szkolenie zamknięte - dobre rozwiązanie dla dużych firm

Szkolenie zamknięteSzkolenia zamknięte pozwalają na cięcie kosztów, a jednocześnie zapewniają dostosowanie się do szczegółowych potrzeb firmy. Tak w za

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...


  Rekrutacja na studia

  Rekrutacja to postępowanie kwalifikacyjne wśród kandydatów, mające na celu...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl