Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Szkolenia po godzinach pracy

107Najgorszym z możliwych rozwiązań jest zafundowanie szkolenia pracownikom po godzinach pracy. Wśród kadry wzrasta silny opór przed takim rozwiązaniem. Po ogłoszeniu takiej decyzji, pół załogi przyjdzie zwolnić się z owego szkolenia dla firm.

Ktoś będzie musiał odebrać dziecko z przedszkola, ktoś jedzie zajmować się chorymi rodzicami, a ktoś miał od miesiąca umówioną wizytę lekarską, a gdy ta przepadnie, trzeba będzie czekać dwa miesiące w następnej kolejce.

Szkolenia dla firm po godzinach pracy to złe rozwiązanie również ze względu na zdolności do przyswajania sobie materiału. Człowiek po ośmiogodzinnej często stresującej pracy, głodny, spóźniony do wielu codziennych zajęć, po prostu przed wejściem na szkolenie nie ma już ochoty na słuchanie tego, co jest mu przekazywane.

Szkolenia dla firm powinny odbywać się rano, mogą toczyć się w firmie, jednak ten dzień powinien być wolny od codziennych obowiązków. Jednak pracodawcy nie chcą na to się godzić, tracą kilku pracowników na osiem godzin, a firma wtedy nie zarabia. Szkolenia dla firm powinny odbywać się zupełnie innym torem. Rano musi odbyć się część edukacyjna, a później wszystko zależy od właściciela firmy, albo wszyscy wracają do pracy, na tyle godzin ile zostało do przysłowiowej piętnastej, lub mają tego dnia wolne, albo też udają się na jakieś zajęcia rekreacyjne.

 
Szkolenia z umiejętności osobistych

Szkolenia z umiejętności osobistychSzkolenia z umiejętności osobistych. Każdy z nas marzy o t

Szkolenia z techniki sprzedaży

139Dla nowocześniejszego i bardziej efektywnego funkcjonowania firmy niezbędne jest wspomaganie sektora sprzedaży. W wiel

Szkolenie biznesowe kluczem do sukcesu

Szkolenie biznesoweZmotywowany pracownik, który czuje, że jest na właściwym miejscu wkłada ponad sto procent swoich możliwości w pracę, którą wykonuje.

Szkolenia i kursy sprzedażowe

Szkolenia sprzedażoweSzkolenia sprzedażowe są jednymi z najpopularniejszych w każdej branży. Z chęcią korzystają z nich handlowcy, osoby, zatrudnione

Szkolenie zamknięte - dobre rozwiązanie dla dużych firm

Szkolenie zamknięteSzkolenia zamknięte pozwalają na cięcie kosztów, a jednocześnie zapewniają dostosowanie się do szczegółowych potrzeb firmy. Tak w za

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...


  Rekrutacja na studia

  Rekrutacja to postępowanie kwalifikacyjne wśród kandydatów, mające na celu...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl