Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Szkolenia po godzinach pracy

107Najgorszym z możliwych rozwiązań jest zafundowanie szkolenia pracownikom po godzinach pracy. Wśród kadry wzrasta silny opór przed takim rozwiązaniem. Po ogłoszeniu takiej decyzji, pół załogi przyjdzie zwolnić się z owego szkolenia dla firm.

Ktoś będzie musiał odebrać dziecko z przedszkola, ktoś jedzie zajmować się chorymi rodzicami, a ktoś miał od miesiąca umówioną wizytę lekarską, a gdy ta przepadnie, trzeba będzie czekać dwa miesiące w następnej kolejce.

Szkolenia dla firm po godzinach pracy to złe rozwiązanie również ze względu na zdolności do przyswajania sobie materiału. Człowiek po ośmiogodzinnej często stresującej pracy, głodny, spóźniony do wielu codziennych zajęć, po prostu przed wejściem na szkolenie nie ma już ochoty na słuchanie tego, co jest mu przekazywane.

Szkolenia dla firm powinny odbywać się rano, mogą toczyć się w firmie, jednak ten dzień powinien być wolny od codziennych obowiązków. Jednak pracodawcy nie chcą na to się godzić, tracą kilku pracowników na osiem godzin, a firma wtedy nie zarabia. Szkolenia dla firm powinny odbywać się zupełnie innym torem. Rano musi odbyć się część edukacyjna, a później wszystko zależy od właściciela firmy, albo wszyscy wracają do pracy, na tyle godzin ile zostało do przysłowiowej piętnastej, lub mają tego dnia wolne, albo też udają się na jakieś zajęcia rekreacyjne.

 
Szkolenie biznesowe kluczem do sukcesu

Szkolenie biznesoweZmotywowany pracownik, który czuje, że jest na właściwym miejscu wkłada ponad sto procent swoich możliwości w pracę, którą wykonuje.

Szkolenia i kursy sprzedażowe

Szkolenia sprzedażoweSzkolenia sprzedażowe są jednymi z najpopularniejszych w każdej branży. Z chęcią korzystają z nich handlowcy, osoby, zatrudnione


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl