Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Szkolenia i kursy sprzedażowe

Szkolenia sprzedażoweSzkolenia sprzedażowe są jednymi z najpopularniejszych w każdej branży. Z chęcią korzystają z nich handlowcy, osoby, zatrudnione w biurach obsługi klienta czy każdy inny pracownik, mający kontakt z klientem, zarówno pośredni jak i bezpośredni.

Fenomen tego typu szkoleń polega na tym, że są one różnorodne i poruszają wiele tematów, które są istotne z punktu widzenia kontaktu z klientem. Bardzo ważny jest moduł teoretyczny, wyjaśniający mechanizm procesu sprzedaży.

Nie może zabraknąć tutaj odwołań do psychologii. Dzięki temu możliwe jest zrozumienie, jak działa ludzka psychika w momencie dokonywania zakupu. Uczestnicy szkoleń są zaznajamiani z zachowaniami konsumenckimi oraz technikami wpływania na klienta. Poznają również najważniejsze metody sprzedaży, począwszy od sprzedaży bezpośredniej, poprzez telefoniczną, skończywszy na sprzedaży internetowej. Dzięki poznaniu każdej z tych metod, ich wad i zalet, możliwe jest świadome wybranie sposobów, które okażą się efektywne w danej firmie.

Kolejny moduł, który cieszy się zainteresowaniem to zarządzanie sprzedażą. Jest przydatnym tematem dla każdego, kto jest zobowiązany do zarządzania procesem sprzedaży i nadzorowania go. Kolejnym, ciekawym modułem jest ten, dotyczący sytuacji trudnych w procesie sprzedaży. Poruszane są tematy, związane z pracą z trudnym klientem: niezdecydowanym, opornym, agresywnym czy niechętnym do współpracy. Szkolenia sprzedażowe warto wzbogacić również o ciekawe kursy z zakresu marketingu i reklamy. Obejmują one sprawne zarządzanie marketingiem, czyli przygotowywanie strategii reklamowej, zarządzanie nią, komunikację marketingową, ale również działania typowo reklamowe, takie jak planowanie działań PR czy opracowywanie kampanii reklamowych.

Warto zapisać się także na kurs badania efektywności reklamy. Dzięki temu możemy zbadać, czy wdrożone przez nas działania odniosły pożądany skutek. Ciekawymi szkoleniami są kursy z zakresu reklamy w sieci, między innymi budowania wizerunku firmy w Internecie czy pozycjonowania.

 
Szkolenia z umiejętności osobistych

Szkolenia z umiejętności osobistychSzkolenia z umiejętności osobistych. Każdy z nas marzy o t

Szkolenia z techniki sprzedaży

139Dla nowocześniejszego i bardziej efektywnego funkcjonowania firmy niezbędne jest wspomaganie sektora sprzedaży. W wiel

Szkolenie biznesowe kluczem do sukcesu

Szkolenie biznesoweZmotywowany pracownik, który czuje, że jest na właściwym miejscu wkłada ponad sto procent swoich możliwości w pracę, którą wykonuje.

Szkolenie zamknięte - dobre rozwiązanie dla dużych firm

Szkolenie zamknięteSzkolenia zamknięte pozwalają na cięcie kosztów, a jednocześnie zapewniają dostosowanie się do szczegółowych potrzeb firmy. Tak w za

Czy pracownikom potrzeba szkolenia?

szkolenie dla pracownikówWarto odpowiedzieć sobie na pytanie - czy twoi podwładni nie potrzebują odpowiedniego szkolenia w celu podwyższenia ich

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...


  Rekrutacja na studia

  Rekrutacja to postępowanie kwalifikacyjne wśród kandydatów, mające na celu...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl