Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Studia związane z nieruchomościami

Studia związane z nieruchomościamiAby pracować w branży związanej z obrotem nieruchomościami, należy skończyć odpowiednie studia, najlepiej kierunkowe.

Można również, jako absolwent na przykład zarządzania, wybrać się na kierunkowe studia podyplomowe. Wiele takich kierunków ma w swojej ofercie zarówno uniwersytet jak i wyższa szkoła prywatna. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to niezwykle przyszłościowa branża, dlatego na pracę w niej decyduje się coraz więcej osób.

Ukończenie kierunkowych studiów podyplomowych daje nam większe szanse na zdobycie licencji pośrednika. Celem takich studiów jest nie tylko wyposażenie słuchacza w wiedzę teoretyczną, ale również przygotowanie go do przyszłej pracy zawodowej od strony praktycznej. Na początku wykładowcy mają za zadanie zaznajomić studentów z problematyką pośrednictwa nieruchomościami i obowiązkami pośrednika. W programie znajdują się między innymi takie przedmioty, jak: podstawy prawa, prawo cywilne, gospodarka przestrzenna, prawo administracyjne, zamówienia publiczne czy ochrona danych osobowych.

Studenci uczą się również ekonomii, rachunkowości, finansów, zarządzania i administracji. Niezbędna jest także wiedza techniczna. Studenci mają w toku nauczania takie przedmioty, jak podstawy budownictwa, eksploatacja nieruchomości, technologie w nowoczesnym budownictwie i tym podobne. Ponadto, program studiów podyplomowych obejmuje także różnorodne zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami, między innymi procedury, akty prawne, opłaty i podatki związane z obrotem nieruchomościami. Można również skorzystać z ciekawych seminariów, na przykład dotyczących rzeczoznawstwa.

Ważne jest również umiejscowienie w tych procesach pośrednika, wymienienie jego zadań i obowiązków oraz zapoznanie studentów z etyką zawodową pośrednika obrotu nieruchomościami. Po ukończeniu studiów każdy słuchacz musi odbyć praktykę zawodową, która zasadniczo trwa pół roku. Po ukończeniu takich studiów i zrobieniu praktyki, osoba ma prawo do ubiegania się o licencję pośrednika nieruchomościami, co jest niezbędne przy wykonywaniu tej profesji.

 
Jak dorobić na studiach?

130Studia to ciekawy i różnorodny czas w życiu każdego, młodego człowieka. Wiele osób zostaje w domu rodzinnym i wybiera

Jak skutecznie przygotować się do egzaminu?

EgzaminDwa razy do roku przychodzi taki czas, gdy wszyscy studenci drżą ze strachu. Dzieje się tak wraz z nastaniem sesji egzaminacyjnej, która dla wi

Decyzja o wyborze studiów

StudiaMłodzi ludzie po zdaniu jednego z najważniejszych egzaminów w życiu jakim jest matura stają przed trudnym wyborem dalszej ścieżki swojej kariery.

Wybór kierunku studiów

Wybór kierunku studiówNiewątpliwie dla każdego maturzysty wybór dalszej drogi nie jest łatwym zadaniem. Wydawać by się mogło, że idąc na konkre

Jakie studia?

StudiaStudia. Dla jednych - męczarnia tylko po to, aby osiągnąć upragniony cel, aby zdobyć dyplom magistra i odpowiednią, satysfakcjonującą pracę. Dla


  Kursy języka angielskiego dla firm

  Inwestycja w kadry, to nie tylko inwestowanie w pracowników i ich indywidualne...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl