Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Studia związane z nieruchomościami

Studia związane z nieruchomościamiAby pracować w branży związanej z obrotem nieruchomościami, należy skończyć odpowiednie studia, najlepiej kierunkowe.

Można również, jako absolwent na przykład zarządzania, wybrać się na kierunkowe studia podyplomowe. Wiele takich kierunków ma w swojej ofercie zarówno uniwersytet jak i wyższa szkoła prywatna. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to niezwykle przyszłościowa branża, dlatego na pracę w niej decyduje się coraz więcej osób.

Ukończenie kierunkowych studiów podyplomowych daje nam większe szanse na zdobycie licencji pośrednika. Celem takich studiów jest nie tylko wyposażenie słuchacza w wiedzę teoretyczną, ale również przygotowanie go do przyszłej pracy zawodowej od strony praktycznej. Na początku wykładowcy mają za zadanie zaznajomić studentów z problematyką pośrednictwa nieruchomościami i obowiązkami pośrednika. W programie znajdują się między innymi takie przedmioty, jak: podstawy prawa, prawo cywilne, gospodarka przestrzenna, prawo administracyjne, zamówienia publiczne czy ochrona danych osobowych.

Studenci uczą się również ekonomii, rachunkowości, finansów, zarządzania i administracji. Niezbędna jest także wiedza techniczna. Studenci mają w toku nauczania takie przedmioty, jak podstawy budownictwa, eksploatacja nieruchomości, technologie w nowoczesnym budownictwie i tym podobne. Ponadto, program studiów podyplomowych obejmuje także różnorodne zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami, między innymi procedury, akty prawne, opłaty i podatki związane z obrotem nieruchomościami. Można również skorzystać z ciekawych seminariów, na przykład dotyczących rzeczoznawstwa.

Ważne jest również umiejscowienie w tych procesach pośrednika, wymienienie jego zadań i obowiązków oraz zapoznanie studentów z etyką zawodową pośrednika obrotu nieruchomościami. Po ukończeniu studiów każdy słuchacz musi odbyć praktykę zawodową, która zasadniczo trwa pół roku. Po ukończeniu takich studiów i zrobieniu praktyki, osoba ma prawo do ubiegania się o licencję pośrednika nieruchomościami, co jest niezbędne przy wykonywaniu tej profesji.

 
Praca podczas studiów

Praca na studiachJak pogodzić studia i pracę? Wielu absolwentów szkół średnich, decydując się na kontynuowanie edukacji n

Czy warto studiować?

StudiaCzy warto studiować? Nie od dziś wiadomo, że "nauka to potęgi klucz". Dlatego wielu młodych, uzdolnionych l


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

  • Warszawa - woj. mazowieckie,
  • Kraków - woj. małopolskie,
  • Poznań - woj wielkopolskie,
  • Wrocław - woj. dolnośląskie,
  • Szczecin - woj. zachodniopomorskie,
  • Gdańsk - woj. pomorskie
   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl