Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Studia, a praca

Studia, a pracaWielu młodych ludzi interesuje się tym, czy po każdych studiach jest praca. Wszystko jest możliwe, nawet znalezienie zajęcia po mało przyszłościowym kierunku, jeśli wiemy gdzie i jak szukać.

Obecnie niezwykle modne są kierunki inżynierskie, ponieważ dają one możliwość zdobycia nie tylko ciekawej, ale również dobrze płatnej pracy. Takie studia można odbyć na kierunku budownictwo, logistyka, budowa maszyn ale również na zarządzaniu, informatyce czy projektowaniu.

Wielu studentów kierunków inżynierskich jeszcze w trakcie nauki otrzymuje intratne propozycje zatrudnienia, ponieważ takich specjalistów jest niewielu, a są oni potrzebni na rynku. Dlatego właśnie na studia inżynierskie decyduje się coraz więcej kobiet.

Dziewczyny również lubią przedmioty ścisłe i świetnie odnajdują się na takich typowo męskich kierunkach. Nie mniej jednak, coraz więcej kobiecych profesji proponuje uzyskanie tytułu inżyniera na przykład żywienie człowieka czy dietetyka. Oprócz kierunków ścisłych, bardzo przyszłościowe są również studia medyczne, pozwalające na zostanie lekarzem, dentysta lub weterynarzem. Leczenie zawsze będzie wpisane w nasze życie, więc dla takich specjalistów na pewno nie zabraknie pracy. Jakie jeszcze sektory uważa się za przyszłościowe? Na pewno wszelkie kierunki ekonomiczne i związane z bankowością.

Branża ekonomiczna przeżywa swój dynamiczny rozkwit, a wykwalifikowani specjaliści są niezbędni do dalszego rozwoju tego sektora gospodarki. Ponadto, takie studia przygotowują również do samodzielnej pracy, zostania specjalista, który będzie pracował jako wolny strzelec. Nie można zapomnieć również o zawodach związanych z reklamą i marketingiem. Ludzie promowali się, promują i będą promować. Potrzebują jedynie specjalistów, którzy podpowiedzą im jak się reklamować, aby zostać zauważonym. Takie kierunki jak psychologia społeczna, psychologia mediów, reklama, dziennikarstwo czy specjalności medialne na kierunkach humanistycznych kształcą najlepszych specjalistów z branży reklamowej.

 
Edukacja a przyszła praca

Edukacja a przyszła pracaRynek pracy w ostatnich latach zmienił się diametralnie. Samo wykształcenie nie jest już gwarancją uzyskania dobrego zatrudnienia. C

Bezrobotni absolwenci

Bezrobotni absolwenciStopa bezrobocia w Polsce, jak donoszą media, oscyluje w granicach 13%. W tym artykule chcemy zająć się brakiem pracy wśród najlepiej wyks

Praca wykonywana w domu

Praca wykonywana w domuWspółcześnie, w dobie nowoczesnych technologii, praca wykonywana w domu, na odległość, nie jest niczym wyjątkowym.

Problemy ze znalezieniem pracy

Żyjemy w takich czasach, że znalezienie pracy wcale nie jest łatwe. Oczywiście, możemy imać się różnych zajęć, ale znalezienie profesji, która będzie odpowiadała naszym oczek

Praca w magazynach - kandydaci

Operator wózka widłowegoKandydaci do pracy w magazynach są pilnie poszukiwani. Mogą to być osoby z wykształceniem zawodowym, ale bardzo pożądan


  Kursy języka angielskiego dla firm

  Inwestycja w kadry, to nie tylko inwestowanie w pracowników i ich indywidualne...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl