Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Studia, a praca

Studia, a pracaWielu młodych ludzi interesuje się tym, czy po każdych studiach jest praca. Wszystko jest możliwe, nawet znalezienie zajęcia po mało przyszłościowym kierunku, jeśli wiemy gdzie i jak szukać.

Obecnie niezwykle modne są kierunki inżynierskie, ponieważ dają one możliwość zdobycia nie tylko ciekawej, ale również dobrze płatnej pracy. Takie studia można odbyć na kierunku budownictwo, logistyka, budowa maszyn ale również na zarządzaniu, informatyce czy projektowaniu.

Wielu studentów kierunków inżynierskich jeszcze w trakcie nauki otrzymuje intratne propozycje zatrudnienia, ponieważ takich specjalistów jest niewielu, a są oni potrzebni na rynku. Dlatego właśnie na studia inżynierskie decyduje się coraz więcej kobiet.

Dziewczyny również lubią przedmioty ścisłe i świetnie odnajdują się na takich typowo męskich kierunkach. Nie mniej jednak, coraz więcej kobiecych profesji proponuje uzyskanie tytułu inżyniera na przykład żywienie człowieka czy dietetyka. Oprócz kierunków ścisłych, bardzo przyszłościowe są również studia medyczne, pozwalające na zostanie lekarzem, dentysta lub weterynarzem. Leczenie zawsze będzie wpisane w nasze życie, więc dla takich specjalistów na pewno nie zabraknie pracy. Jakie jeszcze sektory uważa się za przyszłościowe? Na pewno wszelkie kierunki ekonomiczne i związane z bankowością.

Branża ekonomiczna przeżywa swój dynamiczny rozkwit, a wykwalifikowani specjaliści są niezbędni do dalszego rozwoju tego sektora gospodarki. Ponadto, takie studia przygotowują również do samodzielnej pracy, zostania specjalista, który będzie pracował jako wolny strzelec. Nie można zapomnieć również o zawodach związanych z reklamą i marketingiem. Ludzie promowali się, promują i będą promować. Potrzebują jedynie specjalistów, którzy podpowiedzą im jak się reklamować, aby zostać zauważonym. Takie kierunki jak psychologia społeczna, psychologia mediów, reklama, dziennikarstwo czy specjalności medialne na kierunkach humanistycznych kształcą najlepszych specjalistów z branży reklamowej.

 
Bezrobotni absolwenci

Bezrobotni absolwenciStopa bezrobocia w Polsce, jak donoszą media, oscyluje w granicach 13%. W tym artykule chcemy zająć się brakiem pracy wśród najlepiej wyks

Praca wykonywana w domu

Praca wykonywana w domuWspółcześnie, w dobie nowoczesnych technologii, praca wykonywana w domu, na odległość, nie jest niczym wyjątkowym.


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

  • Warszawa - woj. mazowieckie,
  • Kraków - woj. małopolskie,
  • Poznań - woj wielkopolskie,
  • Wrocław - woj. dolnośląskie,
  • Szczecin - woj. zachodniopomorskie,
  • Gdańsk - woj. pomorskie
   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl