Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Pułapki motywacyjne w firmie

Pułapki motywacyjne w firmieMarzysz o świetnie prosperującej korporacji? O sukcesie na miarę swojego potencjału? Pułapki motywacyjne w każdej firmie są dołami, które unicestwiają sukces. Wiedza na temat tego jakie są pułapki motywacyjne w firmie pomaga uchronić się przed nimi i zawczasu wymyślać zdrowy sposób motywowania swoich pracowników. Dobra motywacja to bardziej wydajny zespół. Pozwól wyzwolić w swojej firmie tkwiący w niej potencjał.

Porozumienie to droga do sukcesu, do spełnienia siebie i swoich marzeń, droga do przyszłości. Przyszłość leży w rękach osoby, która potrafi wydobyć potencjał z innych ludzi. Pułapki motywacyjne skutecznie zabijają taki potencjał. Jakie to mogą być pułapki i jakie niosą ze sobą konsekwencje, o tym poniżej. Wynagrodzenia w motywacji Wynagradzanie w firmie jest podstawową funkcją efektywnej sprzedaży. Im większa płaca, tym lepsza praca. Osoba, która zajmuje się sprzedażą uzyskuje wynagrodzenie stałe oraz czasami prowizję od sprzedanego produktu.

 • Szkolenia sprzedażowe Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk

Pracownicy najczęściej są motywowani z pomocą "kija i marchewki" - dodatkowe pieniądze przez wygrywane konkursy i premie za największą sprzedaż i tym podobne, czyli krótkoterminowa motywacja zewnętrzna. Do marketingu i sprzedaży wkradają się pułapki, dla przykładu podam kilka z nich. Pułapki motywacyjne w firmie - niezdrowa tendencja do podziału rankingowego, powodująca podział na Słabi - Oni vs Mocni - My. - niezdrowa rywalizacja powoduje wywyższanie się i zaniżanie poczucia wartości mniej zdolnych a raczej leniwych. Każdy ma taką samą szansę, lecz nie każdy umie ją wykorzystać. - brak współpracy, obwinianie innych, brak wspólnej odpowiedzialności.

Ważna jest osobowość zatrudnianych specjalistów Brak porozumienia wewnątrz firmy często prowadzi do jej upadku. Siłą firmy jest mocny zespół. Nawet najlepsze systemy, typu ERP, nie zapewnią stabilizacji i generowania zysków, jeśli osobowość każdego z członków zespołu, będzie egoistyczna, nie będzie żadnej współpracy, to system zarządzania, nadzorowania i monitorowania nie będzie budował mocniej firmy. Osoby, które się zatrudnia mają ogromny wpływ na wizerunek firmy.

 
Szukanie pracy za granicą

Szukanie pracy za granicąBezrobocie w Polsce to wciąż olbrzymi problem, którego rozwiązanie zapewne szybko nie nastąpi. Dlatego praca za

Ocena ryzyka zawodowego - podstawowe informacje

Ocena ryzyka zawodowegoOcena ryzyka zawodowego i pierwsza pomoc, to najistotniejsze zagadnienia szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higie


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

  • Warszawa - woj. mazowieckie,
  • Kraków - woj. małopolskie,
  • Poznań - woj wielkopolskie,
  • Wrocław - woj. dolnośląskie,
  • Szczecin - woj. zachodniopomorskie,
  • Gdańsk - woj. pomorskie
   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl