Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Praca w magazynie

Praca w magazynieW sieci możemy znaleźć wiele ofert pracy w magazynie. Zajęcie to nie polega jedynie na rozładowywaniu towarów. Jest wiele ofert dla różnych osób, z różnym wykształceniem. Co należy do zadań osoby zatrudnionej w magazynie?

Jej podstawowe obowiązki to wyładunek i załadunek towarów, ale powinna jeszcze potrafić składać zamówienia i segregować przyjmowane towary. Przyda się znajomość towaroznawstwa, logistyki, podstawowych zasad transportu.

Wymaganiami dotyczącymi takiej osoby są dobry stan zdrowia, minimum średnie wykształcenie, doświadczenie, przynajmniej roczne, na podobnym stanowisku, wysoka kultura pracy, sumienność, dokładność, skrupulatność i punktualność. Dobrze widziana jest także niekaralność, prawo jazdy kategorii B, umiejętność obsługi skanera kodów magazynowych czy zaświadczenie o umiejętności prowadzenia wózka widłowego.

Stawka godzinowa magazyniera waha się w zależności od warunków zatrudnienia, ale średnio jest to kwota pomiędzy 10 a 15 złotych za godzinę. Praca w magazynie jest polecana zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, panowie często wykonują cięższe prace, ale dziś na szeroką skalę wykorzystywane są wózki widłowe, które umożliwiają przewożenie cięższych towarów bez wysiłku. Aby kierować takim pojazdem konieczne jest zaświadczenie, o którym była mowa już wyżej. W magazynie możliwy jest również rozwój zawodowy, zrobienie wielu szkoleń, zdobycie uprawnień. Poza tym: o taką pracę nie trudno, magazynów jest bardzo wiele. Możemy poszukać pracy w hipermarketach, hurtowniach, dużych firmach, przedsiębiorstwach czy składach budowlanych.

 
Szukanie pracy za granicą

Szukanie pracy za granicąBezrobocie w Polsce to wciąż olbrzymi problem, którego rozwiązanie zapewne szybko nie nastąpi. Dlatego praca za

Ocena ryzyka zawodowego - podstawowe informacje

Ocena ryzyka zawodowegoOcena ryzyka zawodowego i pierwsza pomoc, to najistotniejsze zagadnienia szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higie


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl