Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Praca w magazynach - kandydaci

Operator wózka widłowegoKandydaci do pracy w magazynach są pilnie poszukiwani. Mogą to być osoby z wykształceniem zawodowym, ale bardzo pożądani są fachowcy z wykształceniem. Ich dodatkowym atutem staje się zaświadczenie o ukończeniu kursu na operatora wózka widłowego.

Magazynier i operator wózka widłowego jest specjalistą poszukiwanym przez wiele fabryk, przedsiębiorstw i dużych hurtowni. Pomaga on usprawnić pracę i zwiększyć zyski. Praca operatora i magazyniera najczęściej polega na rozładunku i załadunku danych materiałów przy pomocy wózka widłowego.

Na tym urządzeniu pracuje się także w dużych składach budowlanych czy w hipermarketach. Co ciekawe, operatorkami są często także kobiety. Panie doskonale radzą sobie w prowadzeniu tych pojazdów, toteż właściciele firm nie dziwią się, widząc przez sobą kandydatkę zamiast kandydata. Oferowana praca przewiduje atrakcyjne wynagrodzenia i rozwój zawodowy. Czego wymaga się od kandydatów.

Przede wszystkim oczywiście zaświadczenia o ukończeniu kursu, mile widziana jest także znajomość kodów kreskowych oraz obsługi skanerów. Przyda się prawo jazdy kategorii B. Czasami wymagana jest pełna dyspozycyjność, nawet w systemie trzyzmianowym. Praca nocą w magazynach to niestety codzienność, ale przecież wtedy mamy całe dnie na odespanie. Co ważne, taka praca jest dobrze płatna i jeśli operowanie wózkiem nie sprawia nam trudności: także przyjemna. Wiele osób. Nie obraża sobie siedzenie w biurze od ósmej do szesnastej. Może właśnie zajęcie w magazynie będzie im odpowiadało?

 
Studia, a praca

Studia, a pracaWielu młodych ludzi interesuje się tym, czy po każdych studiach jest praca. Wszystko jest możliwe, nawet znalezienie zajęcia po mało przyszłościowym kieru

Bezrobotni absolwenci

Bezrobotni absolwenciStopa bezrobocia w Polsce, jak donoszą media, oscyluje w granicach 13%. W tym artykule chcemy zająć się brakiem pracy wśród najlepiej wyks


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl