Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Praca w czasie studiów

Praca w czasie studiówWielu studentów pracuje w czasie studiów. Takie dodatkowe zajęcie może być podyktowane jedynie względami ekonomicznymi, ale również i chęcią zdobycia nowych doświadczeń.

Młodzi ludzie szukają pracy w różnych miejscach.

Bardzo często wybieranym działem jest gastronomia. Studenci znajdują pracę w restauracjach, barach szybkiej obsługi czy kawiarniach. Stanowiska, jakie obejmują są różne. Mogą pracować przy przygotowywaniu potraw oraz przy ich wydawaniu. W barach potrzebuje się również kasjerów.

Czego uczy taka praca?

Przede wszystkim odpowiedzialności, dyscypliny oraz współdziałania w grupie. Nawet w barze można również awansować na kierownika zmiany, co trenuje umiejętności zarządzania. Bardzo często studenci okrywają w sobie talent w takiej dziedzinie i decydują się na studia na drugim kierunku, a mianowicie na kierunku zarządzania i marketing. Na studiach można również pracować jako sprzedawca i to praktycznie w każdym sklepie: odzieżowym, obuwniczym, spożywczym, kosmetycznym czy w sklepie wielobranżowym.

Popularne wśród studentów jest także opiekowanie się dziećmi, osobami starszymi, niepełnosprawnymi czy wyprowadzanie psów. To praca o zróżnicowanym stopniu trudności, w zależności od tego, kim się opiekujemy i jaki jest zakres obowiązków.

Kolejna propozycja dla studentów to praca hostessy lub telemarketera. Ogromną popularnością cieszą się też korepetycje. To praca ciekawa i rozwijająca, ponieważ sami się uczymy, ucząc kogoś innego. Student może wybrać przedmiot, który najbardziej lubił i jaki najbardziej go interesuje. Warto jednak zdecydować się na taki, który sprawia sporo problemów uczniom. Kłopotliwe są zazwyczaj przedmioty ścisłe, jakie jak matematyka i fizyka. Uczniowie często potrzebują pomocy przy nauce języków obcych czy pisaniu wypracowań. Studenci mogą również pomagać innym studentom, na przykład żacy z politechniki mogą objaśniać kolegom z uniwersytetu obliczenia statystyczne.

Popularne jest dawanie korepetycji z gry na instrumencie, na przykład gitarze.

 
Studia, a praca

Studia, a pracaWielu młodych ludzi interesuje się tym, czy po każdych studiach jest praca. Wszystko jest możliwe, nawet znalezienie zajęcia po mało przyszłościowym kieru

Bezrobotni absolwenci

Bezrobotni absolwenciStopa bezrobocia w Polsce, jak donoszą media, oscyluje w granicach 13%. W tym artykule chcemy zająć się brakiem pracy wśród najlepiej wyks


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl