Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Praca, a kwalifikacje

W dobie redukcji miejsc pracy i szukania oszczędności pracodawcy w Polsce stopniowo zwiększają wymagania wobec kandydatów do pracy. Często już nie wystarczy „pochwalenie” się w CV znajomością jednego języka obcego. Standardem staje się sytuacja, w której poszukuje się kandydatów ze znajomością przynajmniej dwóch języków obcych, w tym angielskiego.

W związku z tym dużą popularnością wśród aspirujących do lepiej płatnej pracy cieszą się kursy języków obcych. Konkurencja na rynku usług nauczania języków jest spora, jest to więc sytuacja wręcz dla nas komfortowa. Rozglądając się za właściwą szkołą językową możemy dobrać konkretną usługę do naszych indywidualnych potrzeb.

Pracodawcy cenioną również umiejętność obsługi komputera. Tu wydawałoby się nie ma żadnych problemów ze znalezieniem odpowiednich kandydatów. Prawda jest jednak taka, że większość z nas potrafi korzystać biegle z komputera, ale na poziomie surfowania po Sieci. Gorzej natomiast przedstawia się sytuacja, gdy idzie o umiejętności obsługi edytora tekstu czy arkusza kalkulacyjnego, nie mówiąc już o umiejętności tworzenia prezentacji. Jednak także i tutaj wśród poszukujących pracy zaobserwować można znaczący postęp. Według badań coraz chętniej korzystamy z kursów, które oferują naukę obsługi programów biurowych.

Dla pracodawców istotne jest również czy posiadamy dokument potwierdzający nabycie danej kompetencji. Dlatego, gdy chcemy złożyć aplikację na dane stanowisko, nie zapomnijmy o zawarciu w niej informacji o ukończonych kursach. W ten sposobów zwiększymy naszą wiarygodność w oczach osoby prowadzącej rekrutację.

Poza kompetencjami językowymi i obsługi komputera, firmy coraz częściej szukają osób, które dobrze radzą sobie w sytuacjach stresowych oraz łatwo nawiązują kontakty towarzyskie. Te ostatnie umiejętności możemy poprawić na przykład na kursie biofeedbacku. Często na rozmowach o pracę kandydaci poddawani są w zakresie umiejętności interpersonalnych odpowiednim testom, które mają sprawdzić czy potrafimy wybrnąć z kłopotliwych dla nas sytuacji.

Podsumowując, pracownik idealny to taki, który włada minimum dwoma językami obcymi, biegle radzi sobie z obsługą różnych programów biurowych oraz nie załamuje się pod wpływem stresu. Szukając więc dobrze płatnej pracy warto zainwestować trochę środków pieniężnych i własnego czasu we właściwe kursy, dzięki którym staniemy się bardziej atrakcyjnymi kandydatami w staraniach o pracę.

 
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - kursy zawodowe

Kursy zawodoweNie sposób nie zauważyć tego, że dosłownie każdy z nas może w obecnych czasach korzystać z całego mnóstwa najróżniejszych mo

Rozwój osobisty metodą wizualizacji

Rozwój osobisty metodą wizualizacjiWizualizacje to ostatnio bardzo popularny sposób na rozwój osobisty. Mało kto jednak wie, jak i do czego ta metoda może być stosowana


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl