Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Pomoc w planowaniu kariery

Wielu studentów ma już jakiś pomysł na siebie i wie, co chce robić po zakończeniu edukacji, ale są osoby, które maja milion pomysłów na siebie i nie bardzo wiedzą, za którego realizację najlepiej się zabrać.

W tym celu powstały ośrodki planowania kariery, biura karier i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, działające przy wielu polskich uczelniach. Ośrodki planowania kariery zapraszają również młodzież niestudiującą, taką, która uczy się na przykład w liceach.

Wypełnia się w takim ośrodku testy, które pokazują, do jakich zawodów mamy predyspozycje. Później najczęściej ma miejsce rozmowa z psychologiem. Udanie się do uczelnianego biura karier jest świetnym rozwiązaniem, jeśli szukamy pracy.

Można tam znaleźć zajęcie tymczasowe, jak i stała pracę, związaną z danym kierunkiem studiów. Wielu pracodawców przesyła do biur karier swoje oferty, poszukując młodych, zdolnych i przedsiębiorczych osób. Z kolei AIP mają na celu krzewienie tej ostatniej cechy wśród studentów oraz umożliwienie im realizacji marzeń o własnej firmie.

Maturzyści z każdego rocznika stają w czerwcu przed ogromnie trudnym wyborem.

Gdy poznają już wyniki egzaminów dojrzałości, zastanawiają się, na jaki kierunek złożyć papiery, aby wykształcić się w odpowiednim zawodzie i później znaleźć pracę. Jedni mają już plany skonkretyzowane od dawna, ale są również takie osoby, które interesują się wieloma rzeczami i ważne jest dla nich, aby po studiach znaleźć pracę.

Taka młodzież powinna przejrzeć listę zawodów przyszłości. Można ją bez trudu znaleźć na wielu stronach internetowych i chociaż zazwyczaj nie są to identyczne zestawienia, można dopatrzeć się kilku podobieństw i wybrać zawód, który z większym prawdopodobieństwem da szansę na znalezienie zatrudnienia. Jest to ważne dla młodych i ambitnych absolwentów.

Bardzo przyszłościową branżą jest na pewno sektor IT, potrzebni są również: menagerowie, specjaliści z zakresu finansów, pracownicy hoteli, specjaliści od dotacji z UE, szkoleniowcy, doradcy zawodowi, negocjatorzy w sporach firmowych, psycholodzy i dietetycy.

 
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - kursy zawodowe

Kursy zawodoweNie sposób nie zauważyć tego, że dosłownie każdy z nas może w obecnych czasach korzystać z całego mnóstwa najróżniejszych mo

Rozwój osobisty metodą wizualizacji

Rozwój osobisty metodą wizualizacjiWizualizacje to ostatnio bardzo popularny sposób na rozwój osobisty. Mało kto jednak wie, jak i do czego ta metoda może być stosowana


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl