Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki przeznaczone do celów szkoleniowych. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że przy urzędach w dużych miastach znajdują się hotele pracownicze i profesjonalnie wyposażone ośrodki szkoleniowe, w których sale szkoleniowe posiadają dobrej klasy sprzęt nagłaśniający, rzutniki, komputery, wygodne stoliki i krzesła.

Można by powiedzieć, że jest to duża rozrzutność ponieważ utrzymanie tych budynków sporo kosztuje i jest pokrywane z kieszeni podatnika. Istotnie jest to nie mały wydatek, jednak od urzędników oczekujemy profesjonalnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, która muszą gdzieś zdobyć.

Coraz częściej bardzo duże firmy idą za przykładem urzędów i w swojej siedzibie przygotowują sale szkoleniowe i konferencyjne posiadające najlepsze nagłośnie, oraz wszystkie narzędzia niezbędne do przeprowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Pomieszczenia takie są budowane w firmach, których profil działalności wymaga od pracowników ciągłego doszkalania.

W przypadku przedsiębiorstw, które organizują kursy dla pracowników okazjonalnie budowa, zakup sprzętu i utrzymanie pomieszczeń szkoleniowych nie ma większego sensu, ponieważ będzie tylko kumulować koszty. Właściciele takich firm najczęściej organizują szkolenia w pomieszczeniu, które akurat jest wolne zbierając stoliki i krzesła po całej firmie. Niestety taka organizacja nie przynosi żadnych korzyści, ponieważ brak wygodnego miejsca i sprzętu uniemożliwia prowadzącemu przekazanie wiedzy w należyty sposób.

Ośrodek szkoleniowy

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wówczas podpisanie umowy z centrum szkoleniowym, które oprócz profesjonalnie wyposażonych sal szkoleniowych ma do zaoferowania szereg usług:

 • udzielanie informacji na temat przyszłego szkolenia
 • rejestracja uczestników
 • przygotowanie i obsługa sali szkoleniowej
 • pełne profesjonalne wyposażenie sali
 • kącik śniadaniowy (przekąski, możliwość przygotowania kawy i herbaty )
 • umowa z firmą kateringową dowożącą obiady w konkurencyjnej cenie
 • duża ilość miejsc parkingowych.

Sale szkoleniowe - wyposażenie

 • sprzęt nagłaśniający
 • rzutnik
 • tablica
 • stoły i krzesła
 • komputery
 • inne sprzęty wymagane do przeprowadzenia szkolenia w zależności od jego specyfiki

Szkolenie przygotowane w specjalnie przystosowanej sali, liczne udogodnienia, a także obsługa całego zaplecza logistycznego sprawia, że współpraca z centrami szkoleniowymi staje się coraz popularniejsza.

Wiele firm zamiast dezorganizować pracę wszystkich pracowników, wypożyczać, lub kupować niezbędny sprzęt wybiera usługi centrów szkoleniowych, które mają duże doświadczenie, oraz przejmują wszystkie obowiązki związane z organizacją i obsługą szkoleń. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że kurs odbywa się poza siedzibą firmy co nie wpływa na jakość pracy reszty załogi. Ponadto przeprowadzenie szkolenia w profesjonalnych warunkach daje gwarancję, że słuchacze skupiają się tylko i wyłącznie na wykładzie, a nie braku odpowiedniej ilości komputerów czy krzeseł.

Organizacja szkolenia w centrum szkoleniowym to duża oszczędność czasu i gwarancja usług na najwyższym poziomie.

 
Jak zorganizować konferencję?

Organizacja konferencji - sale konferencyjneKonferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokształcania i rozwijania praco

Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

sala szkoleniowa, sale konferencyjneZalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych inst


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl