Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Nauka języka angielskiego i niemieckiego online - przez Internet

Nauka języka angielskiego przez internetNauka języka angielskiego przez Internet - Vocabla

Każdy wie, że obecnie znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna. Nie zawsze jednak mamy wystarczająco dużo czasu, by siadać każdego dnia do książek i skupiać się na powtarzaniu słówek. Wielu z nas woli wolny czas poświęcić przed komputerem, przeszukując internet. Co jeżeli można połączyć jedno z drugim?

Z pomocą w nauce przychodzi nam strona vocabla.com - możemy korzystać z niej zarówno przez aplikację w telefonie, jak i rozbudowaną stronę internetową.

Pomysłodawcy strony uważają, że dzięki niej można przyswoić ponad trzysta słówek w ciągu jednego miesiąca. Aplikacja pozwala nam uczyć się angielskich słówek mówiąc w innych językach, np. w języku polskim, hiszpańskim, chińskim czy arabsku. Logowanie do serwisu odbywa się bardzo łatwo. Jeżeli posiada się konto na facebooku istnieje możliwość połączenia go z serwisem "vocabla"" - i tu internet okazuje się być pomocny.

"+ New word" - to przycisk, który umożliwia budowanie własnej bazy słówek na stronie. Są to słowa, których znaczenia nie znamy i chcemy je poznać. Istnieją również gotowe listy, utworzone przez innych użytkowników - oczywiście możemy z nich korzystać.

Uczymy się wyświetlając słowa w języku angielskim i odpowiadające mu tłumaczeniu w wybranym przez nas na samym początku języku. Sami wybieramy poprawne tłumaczenie podczas rozwiązywania "quizu".

To bardzo szybki sposób na przyswojenie słówek. Nauka stanie się łatwa i przyjemna, a co ważne dla niektórych internetowych maniaków - internet cały czas będzie z nami.

 
Nowoczesne kursy językowe

Nowoczesne kursy językoweKursy języka angielskiego stają się coraz bardziej popularne. Wiele osób chętnie decyduje się na poprawienie swoj

Szkolenia z języków obcych

Szkolenia z języków obcychZnajomość języków obcych jest obecnie sporym kapitałem. To tak istotna umiejętność jak obsługa komputera czy posiadania prawa jazdy


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl