Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
MS Office i Photoshop

Odpowiedniki Photoshopa i MS OfficeDarmowe odpowiedniki MS Office i Photoshop.

Potrzebujesz programu do obróbki grafiki, ale nie stać cię na Adobe Photoshop?

A może potrzebujesz pakietu aplikacji biurowych, a nie masz funduszy na zakup pakietu Microsoft Office?

Tutaj znajdziesz darmowe odpowiedniki dla wyżej wymienionych aplikacji.

Darmowe odpowiedniki Adobe Photoshop:

- Gimp 2.8 : Jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza darmowa aplikacja do obróbki grafiki. Program ten jest stale rozwijany i posiada bardzo rozbudowane możliwości w edycji grafiki. Jedyną wadą jest interfejs, do którego trzeba się przyzwyczaić, jednak po jego okiełznaniu odkrywa się drzemiące w nim możliwości.

- Paint.NET : Program będący w zasadzie bardziej rozbudowaną wersją domyślnego edytora w Windowsie, jednak wzbogacony o kilka funkcji dostępnych głównie w komercyjnych aplikacjach, jak warstwy, spora ilość efektów specjalnych, czy nieograniczona historia operacji. Zaletą tego programu jest wygodny interfejs, oraz fakt, że aplikacja jest ciągle rozwijana i w przyszłości może być jeszcze bardziej rozbudowana, niż teraz.

Darmowe odpowiedniki pakietu Microsoft Office:

- OpenOffice - Najlepszy darmowy odpowiednik i jeden z najważniejszych konkurentów pakietu Microsoftu. W skład pakietu OpenOffice wchodzi:

Writer - Edytor tekstu, odpowiednik Worda. Posiada bogaty słownik, możliwość wstawiania grafik i wykresów, tworzenia tabel i korespondencji seryjnych. Posiada także możliwość edycji tekstów z Worda, oraz może zapisywać pliki w jego formacie.

Calc - Arkusz kalkulacyjny, czyli odpowiednik Excela. Posiada podobne możliwości jak przedstawiciel pakietu Microsoft Office i może korzystać z plików w jego formacie.

Impress - Odpowiednik Power Pointa, czyli program do tworzenia i edycji prezentacji. Posiada przyjazny interfejs i możliwość edycji i zapisu formatu plików z programu MS Office.

Base - Program do tworzenia baz danych. Wprowadzony do pakietu stosunkowo niedawno, więc posiada mniejsze możliwości niż Access, chociaż posiada podstawowe funkcje potrzebne do stworzenia bazy danych.

Draw - Ciekawa aplikacja pozwalająca w wygodny sposób łączyć dokumenty z programów Writer i Calc z prezentacjami z Impress'a.

Inny pakiet to:

EasyOffice - Darmowy pakiet zawierający większość aplikacji biurowych, czyli zaawansowany edytor tekstu, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji multimedialnych. Pakiet jest zgodny z plikami Microsoft Office, oraz co ciekawe posiada własny archiwizer EasyZip, oraz możliwość eksportu do plików PDF.

 
Na czym polega zdrowe odżywianie?

Zdrowe odżywianieNie może to być kolejny, jednorazowy zryw. Jeśli zmienimy nasz styl życia, z pewnością odczujemy zmiany w ciele, umyśl

Zmiany w świecie komputerów

KomputeryŚwiat komputerów - zmiany Niektórzy z nas pamiętają, jak wyglądały


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl