Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Kursy językowe, a pracodawcy

Kursy językowe, a pracodawcyWłaściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy  językowe, organizowane na podobnej zasadzie co szkolenia marketingowe, sprzedaży czy księgowe. Ich zadaniem również jest podnoszenie kwalifikacji oraz kompetencji danego pracownika.

Szefowie firm bardzo chętnie inwestują w rozwój swojej kadry, zarówno w kwestii znajomości technik sprzedaży czy strategii marketingowych jak również języka obcego - kursy dla firm. Taki pracownik staje się dla firmy cennym nabytkiem, zwłaszcza przy prowadzeniu współpracy międzynarodowej.

Kursy z języków obcych zarówno tych popularnych jak angielski dla firm czy niemiecki jak i tych niszowych, jak języki skandynawskie, stają się ciekawym sposobem na przekwalifikowanie się i podjęcie pracy po okresie bezrobocia.

Kursy językowe - angielski, niemiecki

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Gdańsk

Doskonała znajomość języka obcego pozwala nam na pojecie zatrudnienia w biurze tłumaczeń, firmie informatycznej czy przedsiębiorstwie produkcyjnym, współpracującym z danym krajem. Warto pamiętać, że na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno.

Znajomość przynajmniej jednego w stopniu komunikatywnym czyni z nas atrakcyjnych kandydatów na dane stanowisko podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej.

 
Jak skutecznie nauczyć się języka obcego?

Znajomość języków obcychDobra znajomość języków obcych pozwala na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy, stwarza możliwość porozumien

Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiegoJęzyk angielski staje się coraz bardziej popularny w wielu dziedzinach naszego życia, również w pracy. Aby prowadzenie

Znajomość języków obcych w zawodach

Znajomość języków obcychWśród niektórych zawodów wymagane jest biegła znajomość języków obcych, wśród niektórych mniejsza, na przykład

Jak szybko i skutecznie uczyć się języka obcego?

uczenie się języka obcegoJak szybko i skutecznie uczyć się języka obcego? Nauka języka obcego

Język angielski - nauka w szkole językowej

Kurs języka angielskiegoNauka języków obcych - język angielski to podstawa. W obecnej dobie

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...


  Rekrutacja na studia

  Rekrutacja to postępowanie kwalifikacyjne wśród kandydatów, mające na celu...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl