Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Kursy języka angielskiego dla firm

Kurs jezyka angielskiego dla firmInwestycja w kadry, to nie tylko inwestowanie w pracowników i ich indywidualne kompetencje oraz zdolności, ale również inwestycja w firmę: w jej rozwój i sukces w biznesie.

Wielu właścicieli przedsiębiorstw chętnie wysyła swoich pracowników na dodatkowe kursy i szkolenia pracownicze, pozwalające im na uzyskiwanie umiejętności niezbędnych w pracy, ale i przydatnych w życiu codziennym. Praktyką, stosowaną coraz częściej, są kursy językowe dla firm.

Do swojej oferty wprowadziło je już wiele szkół językowych, odpowiadającym tym samym na potrzeby odbiorców. Są to zajęcia z wielu języków, ale prym wśród nich wiedzie język angielski, uznawany za najbardziej powszechny.

Rodzaje kursów językowych

Proponowane są zarówno kursy dzienne, wieczorowe, jak i zaoczne, czyli zajęcia odbywające się w weekendy. Można zdecydować się na kursy ogólne oraz specjalistyczne. Z kursów ogólnych języka angielskiego mogą korzystać wszyscy pracownicy, bez względu a to, w jakiej firmie pracują, w jakim dziale i jakie zajmują stanowisko. Ideą tych kursów jest bowiem poszerzanie ogólnej wiedzy uczestników, zakresu ich słownictwa oraz znajomości reguł gramatycznych. Pozwala to na odświeżenie wiadomości ze szkoły, co jest w wielu przypadkach dobrym przygotowaniem do kursów specjalistycznych. Ponadto, kursy ogólne mogą służyć również integracji grupy, ponieważ zazwyczaj kursanci na co dzień nie pracują razem i wcześniej nie mieli zbyt wielu okazji, aby się lepiej poznać.

Kursy specjalistyczne z kolei adresowane są już do konkretnych grup pracowników, w tym osób, zatrudnionych w określonym dziale czy na określonych stanowiskach. Wyróżnia się wiele rodzajów takich kursów. W przypadku szkoleń tematycznych, mamy do czynienia z kursami prawniczymi, typowo biznesowymi, informatycznymi lub kursami turystycznymi. Poruszane jest na nich słownictwo branżowe. Z kolei kursy, adresowane do osób na konkretnych stanowiskach, są ściśle powiązane z wykonywanymi przez nie obowiązkami. Można wyróżnić ciekawe kursy dla kadry kierowniczej, dla osób z działu administracyjnego, personalnego czy księgowości. Na specjalistyczne kursy mogą liczyć również pracownicy z sektora transportu, którzy na co dzień porozumiewają się z dostawcami i klientami z zagranicy. Popularnością cieszą się również kursy z zakresu prowadzenia rozmów i negocjacji biznesowych po angielsku. Wiele firm chętnie wysyła swoich pracowników na bardzo ciekawe kursy, pozwalające im na nauczenie się redagowania pism i umów w języku angielskim, pisania oficjalnych maili oraz prowadzenia rozmów telefonicznych w tym języku.

Takie umiejętności przydają się w wielu branżach, w tym w administracji, gastronomii, turystyce czy handlu.

 
Język angielski - nauka w szkole językowej

Kurs języka angielskiegoNauka języków obcych - język angielski to podstawa. W obecnej dobie bez odpowiedn

Nauka języka angielskiego - znamy najlepszą metodę

Kursy językoweUmiejętność komunikatywnego posługiwania się przynajmniej jednym językiem obcym to we współczesnym świecie norma. W wyniku globalizacji, powod


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

  • Warszawa - woj. mazowieckie,
  • Kraków - woj. małopolskie,
  • Poznań - woj wielkopolskie,
  • Wrocław - woj. dolnośląskie,
  • Szczecin - woj. zachodniopomorskie,
  • Gdańsk - woj. pomorskie
   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl