Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Kursy języka angielskiego dla firm

Kurs jezyka angielskiego dla firmInwestycja w kadry, to nie tylko inwestowanie w pracowników i ich indywidualne kompetencje oraz zdolności, ale również inwestycja w firmę: w jej rozwój i sukces w biznesie.

Wielu właścicieli przedsiębiorstw chętnie wysyła swoich pracowników na dodatkowe kursy i szkolenia pracownicze, pozwalające im na uzyskiwanie umiejętności niezbędnych w pracy, ale i przydatnych w życiu codziennym. Praktyką, stosowaną coraz częściej, są kursy językowe dla firm.

Do swojej oferty wprowadziło je już wiele szkół językowych, odpowiadającym tym samym na potrzeby odbiorców. Są to zajęcia z wielu języków, ale prym wśród nich wiedzie język angielski, uznawany za najbardziej powszechny.

Rodzaje kursów językowych

Proponowane są zarówno kursy dzienne, wieczorowe, jak i zaoczne, czyli zajęcia odbywające się w weekendy. Można zdecydować się na kursy ogólne oraz specjalistyczne. Z kursów ogólnych języka angielskiego mogą korzystać wszyscy pracownicy, bez względu a to, w jakiej firmie pracują, w jakim dziale i jakie zajmują stanowisko. Ideą tych kursów jest bowiem poszerzanie ogólnej wiedzy uczestników, zakresu ich słownictwa oraz znajomości reguł gramatycznych. Pozwala to na odświeżenie wiadomości ze szkoły, co jest w wielu przypadkach dobrym przygotowaniem do kursów specjalistycznych. Ponadto, kursy ogólne mogą służyć również integracji grupy, ponieważ zazwyczaj kursanci na co dzień nie pracują razem i wcześniej nie mieli zbyt wielu okazji, aby się lepiej poznać.

Kursy specjalistyczne z kolei adresowane są już do konkretnych grup pracowników, w tym osób, zatrudnionych w określonym dziale czy na określonych stanowiskach. Wyróżnia się wiele rodzajów takich kursów. W przypadku szkoleń tematycznych, mamy do czynienia z kursami prawniczymi, typowo biznesowymi, informatycznymi lub kursami turystycznymi. Poruszane jest na nich słownictwo branżowe. Z kolei kursy, adresowane do osób na konkretnych stanowiskach, są ściśle powiązane z wykonywanymi przez nie obowiązkami. Można wyróżnić ciekawe kursy dla kadry kierowniczej, dla osób z działu administracyjnego, personalnego czy księgowości. Na specjalistyczne kursy mogą liczyć również pracownicy z sektora transportu, którzy na co dzień porozumiewają się z dostawcami i klientami z zagranicy. Popularnością cieszą się również kursy z zakresu prowadzenia rozmów i negocjacji biznesowych po angielsku. Wiele firm chętnie wysyła swoich pracowników na bardzo ciekawe kursy, pozwalające im na nauczenie się redagowania pism i umów w języku angielskim, pisania oficjalnych maili oraz prowadzenia rozmów telefonicznych w tym języku.

Takie umiejętności przydają się w wielu branżach, w tym w administracji, gastronomii, turystyce czy handlu.

 
Jak skutecznie nauczyć się języka obcego?

Znajomość języków obcychDobra znajomość języków obcych pozwala na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy, stwarza możliwość porozumien

Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiegoJęzyk angielski staje się coraz bardziej popularny w wielu dziedzinach naszego życia, również w pracy. Aby prowadzenie

Znajomość języków obcych w zawodach

Znajomość języków obcychWśród niektórych zawodów wymagane jest biegła znajomość języków obcych, wśród niektórych mniejsza, na przykład

Jak szybko i skutecznie uczyć się języka obcego?

uczenie się języka obcegoJak szybko i skutecznie uczyć się języka obcego? Nauka języka obcego

Język angielski - nauka w szkole językowej

Kurs języka angielskiegoNauka języków obcych - język angielski to podstawa. W obecnej dobie

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...


  Rekrutacja na studia

  Rekrutacja to postępowanie kwalifikacyjne wśród kandydatów, mające na celu...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl