Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Kim jest doradca zawodowy?

Doradca zawodowyKiedy stajemy na życiowym rozdrożu, doradca zawodowy pomoże nam podjąć decyzje co do dalszej kariery i podpowie, w jaki sposób zabrać się za poszukiwanie pracy. Dzięki skorzystaniu z profesjonalnego doradcy dowiesz się, jakie są naprawdę twoje mocne strony i jakie umiejętności powinieneś rozwijać, jak napisać CV, aby poszukiwanie pracy zakończyło się sukcesem w krótkim czasie oraz jakich stanowisk powinieneś szukać.

Doradca zawodowy najczęściej jest pedagogiem, psychologiem lub pracownikiem socjalnym po specjalistycznych studiach podyplomowych. Przedstawiciele tej profesji pracują w szkołach, poradniach i instytucjach takich jak centra kariery i urzędy pracy, a także prywatnych firm zajmujących się doradztwem i kojarzeniem przez oferty pracowników z pracodawcami. Skorzystać z takiej pomocy mogą zarówno uczniowie, którzy dopiero zastanawiają się, jaki profil przyszłej szkoły lub studiów wybrać, jak i osoby dorosłe w różnej sytuacji życiowej.

Żeby pomóc ci podjąć najlepszą decyzję, doradca zawodowy zapozna się przebiegiem twojej edukacji i ścieżki zawodowej. Będzie pytał o twoje umiejętności, zainteresowania, o to, w jakich sytuacjach czujesz się dobrze, a w jakich źle, o cechy charakteru i to, czy masz jakieś własne pomysły na przyszłość, a co nie podoba ci się w obecnym zawodzie. Może posłużyć się testami psychologicznymi.

Jego zadaniem jest zaplanowanie razem z tobą kierunku rozwoju kariery, który będzie pasował do twoich kompetencji, cech i zainteresowań i tego, jak przeprowadzić zmiany przy doświadczeniach, jakie masz. Może ci pomóc napisać profesjonalne CV, jak się przygotować do rozmów kwalifikacyjnych, podpowiedzieć efektywne sposoby na szukanie pracy. Jeżeli obecna praca ci nie odpowiada ze względu na wykonywane zadania, doradca zawodowy pomoże ci wybrać, jakie kursy i szkolenia lub studia zrobić, by znaleźć zawód, w którym będziesz się spełniać.

 
Drugi dom - szkoła

Szkoła powinna być dla ucznia drugim domem, zapewniać mu ważne dla rozwoju wartości, powinien kochać do niej chodzić. Siedmiolatki idąc do szkoły mają nadzieję, że będzie ona

Moda szkolna

Kto to widział, aby czternastolatki malowały się prostowały włosy w damskich toaletach? Z takim oburzeniem pytają się wychowawcy rodziców na wywiadówkach. No właśnie jest to n


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl