Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Jakich specjalistów szuka się dziś na rynku pracy?

Rynek pracy stale się zmienia, więc zmieniają się i wymagania wobec pracowników, jakich obecnie się poszukuje. Można jednak znaleźć kilka cech wspólnych, jakie pojawiają się w oczekiwaniach wobec kandydatów w ogłoszeniach o pracę.

Dziś pracodawcy poszukują przede wszystkim osób kompetentnych, który wiedzą, co robią i jak robić to najlepiej.

Wykształcenie jest bardzo ważne, ale jeszcze wyżej cenione są umiejętności, które posiada dany kandydat. Ponadto, pracodawcy poszukują dziś ludzi chętnych do pracy, wykazujących duże zainteresowanie tym, co robią. Jakie jeszcze cechy cenią pracodawcy? Na pewno odpowiedzialność, sumienność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, ale również pracy w zespole.

Poza tym, od pracowników wymaga się również lojalności wobec firmy, dyspozycyjności oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych. Gdzie pracodawcy szukają takich osób? Wykorzystują media, zarówno te tradycyjne jak i nowoczesne. Najpopularniejszym medium tradycyjnym jest prasa. W gazetach można umieszczać różnorodne ogłoszenia o pracę z dokładnym opisaniem stanowiska jak również wszelkich wymagań. Często wykorzystywany jest również Internet. To medium pozwala nam na zamieszczanie różnorodnych ogłoszeń z bezpośrednimi linkami do strony danego przedsiębiorstwa. Jest to więc dodatkowa forma reklamy dla firmy.

A jak kandydaci szukają pracy? Również wielotorowo. Bardzo pomocne są media, takie jak Internet i prasa. Znajduje się tam wiele ogłoszeń, na jakie pracownicy mogą odpowiadać. Jeśli zdecydujemy się na Internet, możemy dodatkowo tworzyć profile kandydatów na wielu stronach oraz filtrować ogłoszenia, aby oglądać tylko te, które są dla danej osoby interesujące. Wiele osób chętnie korzysta również z metody bezpośredniej, która pozwala na rozeznanie się w otoczeniu. Często zdarza się tak, że wśród naszych znajomych słyszał o wolnym stanowisku, na jakie moglibyśmy rekrutować. Dzięki wykorzystywaniu wielu kanałów w poszukiwaniu pracy, same poszukiwania mogą być bardziej efektywne i szybciej zakończyć się sukcesem.

 
Na czym polega zdrowe odżywianie?

Zdrowe odżywianieNie może to być kolejny, jednorazowy zryw. Jeśli zmienimy nasz styl życia, z pewnością odczujemy zmiany w ciele, umyśl

Zmiany w świecie komputerów

KomputeryŚwiat komputerów - zmiany Niektórzy z nas pamiętają, jak wyglądały


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl