Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Jak dorobić do pensji?

Wiele osób pracuje na etacie, ale ich pensja jest za mała w porównaniu do potrzeb. Nie musimy wcale planować wielkich wydatków, chodzić do kina, teatru i robić zakupów w drogich sklepach, aby zauważyć, ze to, co zabarwimy to za mało.

Bardzo wiele osób twierdzi, że sporą część ich pensji pochłaniają wydatki na leki czy inne kwestie związane ze zdrowiem, a to przecież nie kaprys, ale konieczność.

Drogie są również książki i podręczniki dla dzieci, żywność dla alergików, kosztowne są również same ubrania czy buty, a rodziny z dziećmi wiedzą, jak szybko ich maluchy wyrastają z kurtek, spodni czy kozaków. Na szczęście dziś istnieje wiele możliwości dorobienia do pensji i korzysta z tej sposobności coraz większa ilość osób. Dorabianie do pensji zasadniczej może być związane z branżą w jakiej pracujemy lub posiadanym wykształceniem, ale nie jest to konieczne.

Bardzo dobrym sposobem na szybkie drobienie do pensji jest pracowanie na podobnym stanowisku, ale na zasadzie umowy o pracę czy umowy zlecenia. Nauczyciele angielskiego może znaleźć posadę korepetytora czy tłumacza na zlecenie, to bardzo modny sposób dorabiania wśród osób z wykształceniem lingwistycznym. Jeśli z kolei ktoś posiada wykształcenie pedagogiczne i ma doświadczenie w pracy z dziećmi, warto zastanowić się nad popołudniowym pilnowaniem dzieci. Na razie mogą być to pociechy znajomych czy sąsiadów, ale jeśli zadowoli rodzice zaczną nas polecać, takie dorabianie może stać się wspaniałym sposobem na pozyskanie dodatkowej gotówki.

Wiele osób zaczyna również współpracować z różnymi firmami na zlecenie. To doskonała propozycja dla informatyków, prawników, księgowych czy osób zajmujących się projektowaniem stron internetowych oraz ich skutecznym pozycjonowaniem. Dorabianie nie musi jednak być związane z tym, czym zajmujemy się zawodowo. Coraz więcej ludzi jako dorabianie wybiera czynność, która związana jest z ich zainteresowaniami i pasją, na przykład nauka gry na instrumencie, pisanie artykułów dla portali internetowych czy praca w kwiaciarni przy układaniu bukietów.

 
Szukanie pracy za granicą

Szukanie pracy za granicąBezrobocie w Polsce to wciąż olbrzymi problem, którego rozwiązanie zapewne szybko nie nastąpi. Dlatego praca za

Ocena ryzyka zawodowego - podstawowe informacje

Ocena ryzyka zawodowegoOcena ryzyka zawodowego i pierwsza pomoc, to najistotniejsze zagadnienia szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higie


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl