Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Faworyzowanie uczniów

Niestety w wielu szkołach nadal występuje nierówne traktowanie uczniów przez nauczycieli, faworyzowanie. Teoretycznie każdy uczeń powinien być traktowany tak samo, powinien mieć zapewniony równy start a nauczyciele powinni traktować wszystkich tak samo i jednakowo.

Teoria jednak mija się z praktyką także w tym przypadku. Wielu uważa, że problem ten już dawno zniknął a narzekania dzieci są jedyne urojone i zbyt przekoloryzowane.

Nierówne traktowanie nadal jednak istnieje… Nauczyciel jak każdy z nas swoje sympatie i antypatie, również wśród uczniów i logicznie, że traktują innych lepiej a innych trochę gorzej, jednak są przypadki kiedy różnica pomiędzy ich traktowaniem jest naprawdę ogromna, wręcz karygodna.

Są również sytuacje, kiedy nauczyciele w klasach, w których uczą mają dzieci znajomych, albo nawet swoje. Traktują je lepiej przez wzgląd na rodziców, których znają. Autorytet nauczyciela w takich sytuacjach gdzieś się zaciera, zanika. Dzieci powinny czuć się równe a nie czuć podział uczyniony przez nauczyciela an lepsze i mniej lepsze… Większość nauczyciel stara się jednak równo traktować uczniów i takich nauczycieli powinno być jak najwięcej.

 
Narkotyki w szkole

Każdy z nas słyszał o narkotykach, dealerach nimi handlującymi, także na terenie szkoły. Uczniowie nie mają większego problemu z ich kupnem. Każdy z nas łudzi się, że zjawisko

Przemoc w szkole

Niestety także szkoła nie jest miejscem wolnym od przemocy. Tu też niestety zdarzają się zjawiska pobicia. Szkoła jest miejscem, jak każde inne. Są tam silniejsi i słabsi, moc


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl