Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Kurs na wózki widłoweKurs na wózki widłowe. Wiele osób, które nigdy nie miało do czynienia z wózkiem widłowym uważa, że prowadzenie takiego pojazdu jest niezwykle proste. Jest tak dlatego, że układ kierowania jest podobny do tego samochodowego. Musimy jednak pamiętać, że wózki to maszyny mniejsze, bardziej zwrotne i środek ciężkości znajduje się w innym miejscu niż w przypadku samochodu.

Więcej…
Elektroniczne postępowanie upominawcze - EPU

e-sądNikogo już zapewne nie dziwi internetowy sklep, internetowe biuro podróży, internetowa biblioteka, kurs odbywany przez Internet, internetowy portal dla singli czy wirtualna konsultacja z lekarzem wybranej specjalności. Pojawiła się jeszcze inna alternatywa, a mianowicie elektroniczne postępowanie upominawcze.

To wirtualna usługa z branży prawniczej, pozwalająca na szybsze i tańsze rozstrzyganie spraw na drodze sądowej. Sprawy do e-sądu spływają w postacie wygodnej paczki pozwów.

System prawny w Polsce rozwinął się na tyle, że dziś tego typu praktyki są czymś naturalnym. Paczki pozwów mogą być przygotowywane przez kancelarie prawne i wysyłane do sądu za pomocą tylko jednego kliknięcia myszki. To bardzo wygodne i niedrogie rozwiązanie.

Coraz większa liczba kancelarii prawnych stawia na nowoczesność i umożliwia swoim klientom wysyłanie takich paczek pozwów. Paczki pozwów są również często wysyłane przez firmy windykacyjne, którym nie opłaca się wysyłać osobno każdego pozwu. Rozwiązanie masowe jest o wiele bardziej ekonomiczne. Pierwszy e-sąd w naszym kraju powstał w Lublinie w 2012 roku i już na samym początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a pozwów przybywało.

Dziś wcale nie jest inaczej, lubelski e-sąd każdego dnia rozpatruje wiele spraw na potrzeby klientów indywidualnych i firm. Są to jednak w dużej mierze sprawy nieskomplikowane, które nie wymagają przedstawiania dowodów, więc postępowanie przebiega o wiele szybciej. Nie da się ukryć, że wprowadzenie w naszym kraju elektronicznego postępowania upominawczego przyczyniło się do szybkiego rozwoju systemu prawnego oraz do jego widocznego unowocześnienia. Dzięki EPU oraz paczkom pozwów, wiele spraw można załatwić szybciej i bezproblemowo. W pierwszym roku istnienia e-sąd przyjął ponad 600 tysięcy spraw.

W roku 2011 było ich jeszcze więcej, bo prawie dwa miliony! Załatwiono prawie półtora miliona, w kolejnych latach również przewidywane są rekordowe ilości pozwów. W e-sądzie pracują kompetentni i doświadczeni sędziowie. To również świetna okazja do odbycie praktyk przez studentów prawa.

 
Na czym polega zdrowe odżywianie?

Zdrowe odżywianieNie może to być kolejny, jednorazowy zryw. Jeśli zmienimy nasz styl życia, z pewnością odczujemy zmiany w ciele, umyśl

Zmiany w świecie komputerów

KomputeryŚwiat komputerów - zmiany Niektórzy z nas pamiętają, jak wyglądały


  O kursach języków obcych

  Ludzie mają różne preferencje w stosunku do nauki języków obcych. Inne ocz...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl

  .


  Nietypowe ośrodki i sale konferencyjne - Warszawa, Wrocław

  Czy można sprawić, że tradycyjna konferencja stanie się niezwykłym doświa...


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych - Warszawa

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Wynajmowanie pomieszczeń szkoleniowych na godziny

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych na godziny staje się coraz ba...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Studia: wybór miasta - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań?

  Jakie studia wybrać? W jakim mieście studiować? Duży ośrodek akademicki, a...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl