Wyposażenie sali szkoleniowejJak zdobyć nowy zawód? Nie zawsze uda się nam wybrać zawód, który jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb na rynku. Wtedy pojawia się zagrożenie bezrobociem, ponieważ nie potrzeba takich specjalistów, jakimi jesteśmy. Taka edukacja jest dozwolona w każdym wieku i decyduje się na nią wiele osób. Warunkiem przyjęcie na studia zaoczne jest posiadanie świadectwa maturalnego.

Więcej…

Szkolenie, kurs na wózki widłoweOsoba bezrobotna to człowiek pozostający bez pracy, ale zdolny do jej wykonywania.

Osoba bez pracy często frustruje się brakiem zajęcia, psychologia wylicza etapy, przez jakie przechodzi bezrobotny, od apatii poprzez optymizm i szukanie pracy aż po poczucie beznadziejności, w przypadku bezowocnych poszukiwań. Na szczęście nietrudno znaleźć sposób na podniesienie kwalifikacji lub zmianę zawodu. Wiele osób bezrobotnych znajduje swoją szansę w dodatkowych szkoleniach. Jednym z nich jest kurs operatorów żurawi dźwigowych lub kurs operatorów wózków widłowych.

Więcej…
Catering

108Wiele przedsiębiorstw które proponują szkolenia dla firm maja podpisane umowy z innymi formami współpracującymi. I tak na przykład firma szkoleniowa, która szkoli klientów z zakresu na przykład technik sprzedażowych, może przeprowadzać całodzienne kursy.

Wiadomo, iż wtedy niezbędny będzie catering dla uczestników, przynajmniej jeden ciepły posiłek, obiadowy lub ciepła obiadokolacja. Warto mieć podpisaną umowę z firmą cateringową przeprowadzając szkolenia dla firm.

Koszty z tytułu zakupu obiadów dla uczestników szkoleń wrzucamy w cenę kursu, lub liczymy je sobie z nawiązką. Firma cateringowa mając też pewną usługę dla nas, z pewnością jeszcze zejdzie z ceny, gdyż nasze przedsiębiorstwo przeprowadzające szkolenia dla firm jest bardzo dobrym i pewnym klientem dla przedsiębiorstwa cateringowego.

Takie same dobre układy firma przeprowadzająca szkolenia dla firm może mieć z innymi przedsiębiorcami, na przykład z organizatorami rajdów, właścicielami klubów paintballowych, właścicielami ośrodków agroturystycznych i wielu innych. Szkolenia dla firm to ciekawa i dynamiczna branża. Jedno co może ją chwilowo przystopować po postrach przed kryzysem, a wtedy właściciele firm niechętnie inwestują w marketing czy szkolenia bo z tych wydatków można chwilowo zrezygnować bez strat dla przedsiębiorstwa. Szkolenia dla firm i catering w jednym to również dobry pomysł na biznes, tutaj łatwo można powiązać obie branże gdy mamy swoje pomieszczenia gdzie możemy zapewnić i catering i szkolenia.

 
Jak uczyć się skutecznie?

Skuteczna naukaJak uczyć się skutecznie? Niestety wiele ludzi mimo, że uczą się godzinami, poświęc

Edukacja w Polsce

105Kilkuletnie dziecko zostaje posłane do przedszkola nie tylko dlatego, że rodzice muszą pracować, ale również dlatego, że w przedszkolu ma szansę nawiązać znajomości

Zjawiska paranormalne, parapsychologia - wiara czy nauka?

Zjawiska paranormalne, parapsychologiaZjawiska paranormalne, parapsychologia - wiara czy nauka?

Blogi internetowe

111Internetowe blogi były i nadal są bardzo popularne. Co więcej: nic nie zapowiada zmiany tego stanu, ponieważ bloguje coraz więcej osób.

Trendy edukacyjne w Polsce - studia, kursy zawodowe

StudiaTrendy edukacyjne w Polsce - studia, kursy zawodowe. Ostatnie badania statystyczne pokazują, że Polacy


  Kursy języka angielskiego dla firm

  Inwestycja w kadry, to nie tylko inwestowanie w pracowników i ich indywidualne...


  Kursy językowe, a pracodawcy

  Właściciele przedsiębiorstw chętnie wysyłają swoich pracowników na kursy...

  Informacje

  Gazda-Edukacja.pl


  Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

  Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki pr...


  Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia - Warszawa, Wrocław, Poznań

  Wiele firm szkoleniowych świadomie rezygnuje z posiadania własnej sali szkole...


  Jak zorganizować konferencję?

  Konferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokszta...


  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych

  Zalety wynajmowania sal szkoleniowych. Wiele firm, uczelni i innych instytucji...


  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

  Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejsz...


  Zakładanie firmy na studiach

  Co charakteryzuje studentów? Poza młodym wiekiem, z pewnością nie można...

   TOP ↑    Copyright: © www.gazda-edukacja.pl